Търсене на постове: #enom

Denis Zhekov
Snooby
@venom да беше само един ден. :) Просто нещо не е както трябва.
Георги
FeelTheFear
@venom Ами лесни са си... 7 грешки много ли са, като се има напредвид, че не съм учил за такова нещо беше в 6 клас...
Георги
FeelTheFear
@venom Време: 00:06:37 Грешки: 7
Георги
FeelTheFear
@venom Ми чи деа знам аз иам 20-30 листовки :D Още от 7-ми клас там имаше някви колоездачи :D
Радослав
Soul4o
@venom ако успееш да минеш с тоя номер, не забравяй да споделиш ! Че и аз трябва скоро да се явявам :)
Георги
FeelTheFear
@venom Ае то и да те хванат другия път пак, а тея листовки са толкова лесни....
Denis Zhekov
Snooby
@venom да имам основание да псувам някой, като наруши правилата xD
Denis Zhekov
Snooby
@venom е аз искам все пак да ги науча :)
Георги
FeelTheFear
@venom Те тва ш го променят е.....
Denis Zhekov
Snooby
@venom оффф това ме подсеща, че и аз трябва да почвам да ги уча скоро :(
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@venom ni6ty .. ne se otkazvai :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@venom ne se otkazvai .. edin fr 4 puti se qvqva na listovki :D
rr
miStalE
@venom от Балчиииик, ама пък аз нищо не съм усетила, но всички за това пишат
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@venom damn it ! az na pyk pyk nqma da my se vryzvam ! 6e my e-a maikata na peizaja da vidim togava kak 6e se ebava jivota s mene .. (evil grin )
Иван Савков
sandprince
@venom чи κвο пο хуу οт тва :D
Страница: 59 60 61 62 63

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата