Търсене на постове: #enom

Мирослав Петров
miro91
@venom е ама за начало с 20 стинки се почва все пак.
Мирослав Петров
miro91
@venom геееееее браво бе. аз да отида да пусна един два пъти и от 20 стинки мога да стана милионер. баси пък как ми требват кинти ся
Георги
FeelTheFear
@venom МИ деа знам :D
Георги
FeelTheFear
@venom Ае деа знам, не е за мене тва :D
Георги
FeelTheFear
@venom И колко бачкаш, на ден от кога до кога
Георги
FeelTheFear
@venom и как плащат :)
Георги
FeelTheFear
@venom И мъкниш керемиди :P
Георги
FeelTheFear
@venom Не повярвай ми, личи си че не са готови ;)
Георги
FeelTheFear
@venom Кво бачкаш ти е
Георги
FeelTheFear
@venom Мислиш ли, просто не са готови ;)
Георги
FeelTheFear
@venom Не е бъзикам се, просто ако има пуша, защото попринцип не плащам :)
Георги
FeelTheFear
@venom Хубаво е да си вярващ :D Бях наркоман от 5 годишен до миналата година :D
Георги
FeelTheFear
@venom нем, щом си се напушил с две цигари :D
Георги
FeelTheFear
@venom Трева пушил ли си ??
Георги
FeelTheFear
@venom Кви цигари ?
Страница: 81 82 83 84 85

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата