blacksnoopy
Качвам един албум със снимки в Facebook
Sham
Покерът във Facebook ме е завладял.
Sham
Тъй като в моя блог пиша най-вече за Близкия изток, смятам да пиша неща за България във Facebook.
axel
Аз да порова малко във facebook-а че отдавна не съм се навъртал там
axel
Да видим iPhoto как ще се справи с качване вв Facebook
NjoYko
Време беше да добавя малко нови снимки в facebook, бях го заебал в последно време
stankoff
Facebook: You have 2 group invitations: 1) Да спрем кампанията срещу Бойко Борисов. 2) Аз ще гласувам за ГЕРБ
blacksnoopy
Facebook-а ми се бъгна доста