Mariyan
Добро утро! (: Остана ми малко от "Методи на разсъждение", след това ще ходя свиквам с Facebook и други губещи времето дейности. ;]
Mariyan
@Method-X, налазих те във Facebook. :]
favit
@JoKs присъедини се в групата ни в facebook, там качваме яко обяснителни видеота
terababy
salesforce发布Service Cloud Package,和facebook、twitter等社会化网络进行集成,这确实是实实在在的云服务,社会化媒体的作用也会进一步彰显。
ZzZaPyr
I have more friends than you!!!! <size ="minimalistic"> (in facebook)</size>