Търсене на постове: #foobar

Алекс
alex95
@nacholibre foobar ли? инсталира се и в момента от него си слушам :)
nacholibre
@alex95 foobar2000 за Windows
rups
@bgdn Е как да не се спира? :) Иначе Foobar е грозно и няма last.fm scrobbler..
Peter Nikolow
bgdn
@rups хм... нещо явно го бави много... всъщност идеята е че аудио плейъра не се спира. Виж foobar вади прекрасен звук.
Peter Nikolow
bgdn
@rups Каква ти е машината?Поне 2 гигахерца и 2 гигабайта имаш ли?Ако искаш нещо много малко и много бързо виж foobar от единия автор на WinAmp е и свири УУУбаво
KOx2
@schizophrenia FOOBAR ... зарежи winampa ... 1во. Не струва, 2ро. Не можеш да си правиш 10000 плейлисти, 3то фуубара има истински РАНДОМ уааау ...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@rhea, препоръчвам Songbird (http://getsongbird.com/), но ако все пак искаш нещо по-просто, пробвай foobar
http://www.foobar2000.org/
Страница: 1 2

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата