@axeny знам..но не съм заинтригуван. клиент съм на ns1.bg и superhosting..може да се каже че само SH стават..но пак бих им дал над 5 (по моите критерии).
@gape домейна ли ви изтече или? Failure("Domain lookup failure:gape.bg Exception:Not_found" от host-tracker и Firefox can't find the server at www.gape.bg.