BuKToP
Superhosting... Софтуерен проблем от снощи със сървъра. Казаха "малък", но това не ми допада... Хъм!
Hamaelleon
сега писах на SuperHosting.. то в неделя, в девет да ги занимавам си е дивотия, ама просто има някакъв проблем с modRewrite-а сякаш?
FeelTheFear
@randex Ае след 10 мин идвам че гледам Ghost whisper
Rx-Ende
Някой ще ме светне ли как става цялата "Брандирах-си-сайта-с-логото-на-Hosting-провайдъра-си-и-не-плащам"?
h4ckY
Въпроса е кои да бъде избора Catch me if you can или The Ghost Town ?
Hamaelleon
@man0l : 3200 и аз имах покрай конкурса.. но аз все пак ще гоня доста повече.. та забравяме за share hosting, определено.. затова питам някой ползва ли VPS?