Търсене на постове: #host

Snoopy
blacksnoopy
@MARFI superhosting :)
Филип Сотиров
Fipo
@Hamaelleon superhosting sux... (нищо лично) ssl -a който ползвах преди време в host.bg беще free и работеше ток (пак нищо лично)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Има ли тук някой, който ползва superhosting и SSL?
Владимир Комаров
Hamaelleon
Купих си тениска за 130 кинта - на нея пише superhosting :)
Тодор
alex11sf
Моя е alex-nedev.freehostia.com, а на podmatrix e alternativesound.net
Филип Сотиров
Fipo
@Hamaelleon сега всичко е в host.bg и goto.bg . малко е по-скъпо, но си заслужава. на най-ефтиния план на goto.bg може да хостнещ 5 домейна ...
Snoopy
blacksnoopy
@Hamaelleon dreamhost :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@X7r3M1s7a: как стоят неща с разни модули и библиотеки като modRewrite, GD, imageMagick, cURL и т.н? гледам, че за разлика от host.bg имам и PostgeSQL, и C++
Владимир Комаров
Hamaelleon
@X7r3M1s7a: да, май е точно така, т.е би трябвало да ми вземат 7.90 за .info домейн и така де факто да е платен до 17.12.2009, нали? В host.bg e 18 лв! ;)
yordanoff
@Hamaelleon и моя е до 17 при tophost, но вече взех от superhosting. Само чакам да ми трансфернат домейна и местя всичко :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Ще смяням HP, само се чудя superhosting.bg или icn.bg, сега съм в host.bg.. не че имам някакви грижи с тях от 2004 насам, ама за двойна цена предлагат едно..
Snoopy
1220639513529676.jpg blacksnoopy
Еее и Ghostbusters ли ще преебат. "Снимат нов "Ghostbusters"
http://avtora.com/news/nowini/snimat_now_ghostbusters
Мартин Маринов
podmatrix
Остана ми да науча бързата част от Six Feet Under - Ghosts Of The Undead и малко тайминга как е и тнт (happy)
Мартин Маринов
podmatrix
Някой на SuperHosting от тук да го питам нещо?
Sedem.bg - Тениски с щампи
1220196799704713.png teniski
Тениска с щампа: "Ghost"
http://sedem.bg/browse/stamp/1041/
Страница: 49 50 51 52 53

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата