dandelion
Най-random въпрос по телефона днес: "Знам, че е празник днес, но може ли да ми върнеш сателита, че ще ми трябва за утре"
eddy
Не мога да разбера необходимостта да си качиш подобна снимка. Е, целият фб вече знае какво ще има тази вечер.
blacksnoopy
Коя ви кефи повече? За подарък на девойка, важен е външния вид / дизайн, качествата на продукта не са важни. Аз клоня към квадратната.
http://smartphone.bg/speakers/compare?ids%5B%5D=396&ids%5B%5D=387
belushka20
Разхождам си се из туитъро.... ииииииии край с интернета за днес.
Какви са и двата ?
Dec 15 2016, 18:54Този, който си взех е най-нисък клас
Предишният беше флагман на няколко години http://edno23.eu/view/post:1469519
Dec 15 2016, 18:58