_e7
мислех, че това е върхът на олигофренията, но после видях това
mitternacht
иба, дават го 23 градуса. Гласете хавлиите и поясите.
blacksnoopy
Айде и второто ми ревю на инглиш е онлайн, този път вкарах повече чувства
blacksnoopy
Слагам си тука един линк (да не го затрия) ако искам да си кача някой файл в Dropbox-а, без да се логвам
https://www.dropbox.com/request/ZbNVif52kciq3zv9kiJO
mitternacht
Из новините: "Сняг се сипе на парцали". *Гледа през прозореца* Ъъъ... даже не ръми дъжд.
tsonchev
яко циклаж на тая песен. Харесва ми червенокосата китаристка
_e7
пак стигнах дъното на ютюб
blacksnoopy
Първото ми видео ревю на инглиш. Представях си го по-добре, но в крайна сметка като за начало е ОК
dandelion
Какви са ви резолюциите за новата година?
първото 'това' - https://www.indiegogo.com/projects/trackr-atl...nization#/
Jan 29 2016, 18:43това №2 - https://www.indiegogo.com/projects/8-in-1-evo...nced-bra#/
Jan 29 2016, 18:43вижте и събраните пари :c
Jan 29 2016, 18:44Първото не е лошо като идея. Почти всеки ден си търся из вкъщи или портфейла или телефона и никога не са на едно и също място.
Jan 29 2016, 20:18muricans
Jan 29 2016, 21:04