tsonchev
Видях момче да пие кенче с mountain dew. От къде подяволите е успял да го купи
bgdn
Седмичната прогноза за времето...
aviatrix
На някой друг да му зарежда 123 бавно ? 1-2 мин ?
t0m3kk
хм, интересно - https://wpide.net/
belushka20
Всичко живо е пощуряло по тоя гей парад днеска..
schizophrenia
някой кефи ли се все още на blink 182 ;?
blacksnoopy
Как ви се струва музиката, малко too much ли е, че се чудя дали да не я сменя?
eMkyyy
Вече съм фен на Людмила Павличенко. На 24 години 309 кила в втората световна за 8 месеца с снайпер.
да лимонадка с лек отенак на сладък бъз
Jun 30 2015, 13:13и също сладост подобна на сладките детски дъвки
Jun 30 2015, 13:13
Звучи приятно... ако намеря някъде ще взема да опитам... 
Jun 30 2015, 13:18http://techlivewire.com/wp-content/uploads/20...f-soda.jpg
Jun 30 2015, 14:22Да, да, знаем го това. Аз газирано пия много рядко вече, карам главно на филтририрана вода, но пък от време на време съгрешавам.
Jun 30 2015, 16:19