В Холандия имат специална застраховка. Плащаш си към 9 евро на месец към едни на които си описал точно как искаш да ти е погребението и като умреш близките ти
не трябва нищо да плащат и за нищо да се притесняват, защото ти си си го организирал. Приятеля ми (27г) има тази + една друга за 4 евро на месец която се грижи