Близо до вкъщи има зоо борса и взех на Додолина яке и два пуловера, които имат и дъждобрани за 34лв. Супер Направо съм много доволна. Няма да му е студено
били сме свидетели и на по-безумни сделки.. току виж MS обърнали внимание на продукта. Ноч ни дава 1 енджин дет се вика и голямата стойност са модовете всъщност
кво escape-вате бе ;д
Sep 19 2014, 11:04"""
Sep 19 2014, 13:20амйейзинг
Sep 19 2014, 13:20https://www.youtube.com/watch?v=usfiAsWR4qU
Sep 22 2014, 12:35"
Sep 26 2014, 15:37