Rx-Ende
Depressing sci-fi: "2090-та: Повече от половината ми приятели във фейсбук са дед и фейсбук още ми напомня за рожденните им дни."
eddy
Аз като любител на хляба мечтая да си имам собствена хлебопекарна и да правим най-вкусния хляб и натурални бисквитки!
mitternacht
Бихте ли напуснали страната да живеете в друга държава? Ако сте навън - бихте ли се върнали в България?
bgdn
''Why do you keep fighting?''
''Because I have something to fight for''
_e7
7 EASY WAYS TO MAKE CHOCOLATE AT HOME
познавам факторите зад него. C level. Добри са.
Jul 05 2017, 04:58too much parallax
Jul 05 2017, 21:22btw https://www.youtube.com/watch?v=KSP2I4CY-Fc
Jul 05 2017, 22:37@bgdn Разкажи?
Jul 31 2017, 01:25@Gothika47 http://startupmasters.eu/team ами както ти казах добри са. просто са решили да си направят дигитална агенция.
Jul 31 2017, 18:05