По принцип цветни моливи няма как да са особено наситени.. обикновено насищането става с лека ръка и наслояване. За да се получи обаче, трябва да са меки.
Никога не съм пушил сериозно цигари. От време на време се случва да има кратки периоди, в които паля някви, но осъзнавам колко е гадно всъщност и спирам пак.
Аз също ги спрях по.. знаете кви причини. Но пък винаги съм обичала да пуша. Доставя ми един кеф някакси.. има си вредни неща, носещи удоволствие на душата
И друг път съм ги спирала, но пак съм ги почвала.. Първата цигара никога не е хубава @mitternacht. След първата кутия чак се разбира дали ти е кеф или не
Знам само, че Tombow са готина марка за маркери и brush markers (тъкмо вчера си поръчах, хехе), не знам са моливите им обаче.
Feb 13 2017, 13:50Преглеждала ли си този уебсайт: http://www.bestcoloredpencils.com/ ? Защото няма как да няма сайт, специално създаден за ревюта на цветни моливи
Feb 13 2017, 13:51По принцип цветни моливи няма как да са особено наситени.. обикновено насищането става с лека ръка и наслояване. За да се получи обаче, трябва да са меки.
Feb 13 2017, 13:52аз съм сериозно замислена за закупуването на Marco Renoir fine art, но чакам кураж от някъде
Feb 13 2017, 19:45мерси, май няма да са особено хубави тези моливи
Feb 13 2017, 21:08