фотоапарат, хапчета, моливи, четки, химикали, топче, 3 очила, 2 телефона, таблет, печеливши билети, тонколонки, лаптоп, мишка, монитор, свещи, празни cd/dvd-та, много кабели, ластици, лепящи се бележки, празни бутилки от бири, кетъл, чипс, още чипс, чашка, сол, течен шоколад, оле намерих и капачка от бира, буркан мед и много други неща
Ще угодят когато се направи новия парламент Мисълта ми е, независимо дали ще са примерно депутатите 35 процента БСП и 25 процента ГЕРБ или 35 процента ГЕРБ и
Ако все пак е ЗА референдума всичко живо.. и някакси магически го внесат в дневния ред.. това означава Велико Народно събрание.. те сега не се разбират...
@_e7 do i win internet points today ?
Nov 21 2016, 10:55no boobies so no internet for you cruel old man
Nov 21 2016, 19:52