чнг бобибоб
Right back at ya с леко закъснение! Също така бобибоб backwards е пак бобибоб - mindblown!
ей такиви са
Това трябва да е "гнилият капитализъм" предполагам? Oh, the irony on so many levels...
да не си се оплел във асинхронни извиквания?
асинхронни извиквания! <3 цял ден мога да се мъча с тях
най-елементарните неща като дебъгер не работят правилно ... ако работят изобщо.. първобитни инструменти за профилиране и анализиране...
Node.js e qk!
haha
https://www.youtube.com/watch?v=ymNFyxvIdaM
чнг бобибоб
Jan 03 2020, 21:14Right back at ya с леко закъснение!
Също така бобибоб backwards е пак бобибоб - mindblown!
Jan 20 2020, 00:30ей такиви са
Jan 25 2020, 05:40