puhi02
Aii otiAm da qm. ;d ;p Priqtna vecher!!
puhi02
Opp Im back. ;D ;p Let see what happenin here?! Ima li vse o6te nqkoi tyk??
Ethernet
Преди няколко дни си взех фотоапарат Canon 1200D. Ей така да си снимкам по състезания, наляво и надясно.
mitternacht
За една нощ времето застудя с десетина градуса. Meeeeh, f*ck you, weather!
eMkyyy
Почнах да си upgrade стария iPhone 4 от 4.1.2 to 6.1.3 и като се зачетах в съобщенията с бившата ми стана жал да затрия всичко.
eMkyyy
Днеска ме ухапа мравка по ухото докато спя.Това чудо ми изкара акъла...