) Благодаря ти! Пожелавам ти всичко най-най-хубаво за празниците и на теб!
Смятам да работя и тренирам
Коледа с родителите, НГ нямам план.
коледа с нашите, нова година с @hurmaqny
Коледа с наште, нова година на работа и после при едни приятели.
Коледа с двете семейства, на село пред каминката с винО. А НГ все още няма своята идея, но тя ще бъде спонтанна
пък и го прави по потничета туй-онуй
Да, и на моменти се виждат разни работи, хаха.
и ето още една причина, поради която мисля, че юзърите на инстаграм са кретени
@_e7, не, изобщо.
what the
По кое изглеждам на около толкова години?
ушите издават всичко
Ушите ми са малки.
именно
Ама те са малки откак бях на 10.. *съспишъс*
Holy shit, that's massive!
няма километър височина
аз съм 1440х900 ама някак си знам, че всички знаят какво питах
1280 х 800, но аз никога не я сменям.
http://s27.postimg.org/61mcjbfg3/5326.png :o
(правя се на тъп)
Да пътувам повече
Туй е защото подсъзнанието ти дълбоко в теб усеща че тук е време за закуска
Аз умирам за сладко постоянно. I think I may have a problem... :/
Най-доброто решение е плодова торта !
Не съм яла зарах от 8 дни, последните 3 нощи само сънувам как ям захар и колко виновно се чувствам след това...