mitternacht
Зимата я свързвам с любов....
nemesys
Тоя Пловдив си е друга България направо!
Rx-Ende
In a trail of fire I know we will be free again
Bobdweller
Хора, ползващи iPhone - някой мина ли на iOS9? Официалните ревюта в нета са много позитивни, но коментарите от потребители са манджа с грозде...
mitternacht
Shit Street Photography Snobs Say: "I don't need autofocus... I have eyes and fingers! I don't need auto exposure because I've got... lightmeter..." ахахахаха