мноого е добър! после ти препоръчвам да гледаш Tyrant. първия сезон беше по скучен, но втория започна да става много добър
^ Tyrant е мн як. Хич не беше скучен сезон 1 според мен.
Нямаше толкова интрига и драматизъм. И самия плот беше малко тъп - някъв от съвсем друга "планета" да ходи да прави преврат на брат си..
Sense8 има потенциал, и ще има втори сезон даже. Интересна е тезата на сериала.
Тазиии щампа разваля работата
на тази мадама нищо не може да й развали "работата"
Това е твое мнение :д има разлика :д
Тези марки са си рънинг брандове http://is.gd/UQkIGm Адидас също стават, от Найки нямам хубав опит
Като цяло и различните хора бягат различно http://is.gd/lPVG7L и има някои уж по-подходящи обувки от други
Има и хора, които поддържат теорията, че няма нужда да се дават много пари за обувки, аз също бих се съгласил с тях, важното е да можеш да пробваш обувката
В началото си купих два чифта от http://www.sportsshoes.com/ Като цяло си уцелих номера и ми бяха удобни, но вече само след проба взимам
не...
долна кърпа? долна карта? долна кирка?
http://cdn.meme.am/instances/400x/52465133.jpg
@ReXTaN +1
Отвратителна е и чисто визуално http://vbox7.com/play:589cd76cc0
бате, на тоя клип в един от кадрите изглежда, че има целулит и на лицето ебати
@bgdn Да не си сводник?
Не, honey... във един коментар по-долу описах какво точно правя...
Явно си нямаш друга работа.
Явно си сводник :Д
Кач пара?