Търсене на постове: #mist

Our
Ourz
@miStalE Само текаски покер ли има ? Няма ли 5 card poker ?
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE kak se igrae na tozi poker ?
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE :d
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE ха дано, туковиш някоя ме харесала и ми се лепнала :D
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE Доктора последният път се хвана за главата и избяга от кабинета.А другият ме преби с един удар.Та се сгънах на 2.
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE аз @Xperten ви казах че съм сезиозен като инфарк. даже камък ми падна от сърцето , та на право в бъбреците :D
Николай Николаев
Xperten
@miStalE, да.. какъв сериозен човек.. обесняваше ми как да си опрая Linux-a и забега.. ся се чудя ко да прая :D
Николай Николаев
Xperten
@miStalE, @pisio спря да говори по скайпа :( сигорно се хвана да оправя колелото :D
Преслав Панайотов
pisio
@Xperten @miStalE , тамън и аз ще стегна мойто колело, @Xpert-en- не ми викай по скайпа бе, чувам те, но пиша !
Николай Николаев
Xperten
@miStalE, нали й без т'ва ти се кара колело ела ни на гости на мен и @pisio :D
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE ем от там дет си , гващаш на лево и след близо 200 км си при мен и @Xperten
Our
Ourz
@miStalE Стар е.
http://zamunda.net/details.php?id=183117&hit=1
Our
Ourz
@miStalE Второто е от филма "Народър срещу Лари Флинт". Първото е цитат на Любен Дилов-Син ако не се лъжа. ;]
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE Aa ти ми говориш за Балчик, аз реших че за Балчик става дума :Р
Преслав Панайотов
pisio
А това Балчик е от Луковит кат хвана пътя на дясно нали ? Хм , нещо не се щам къде е :( @miStalE
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата