tedo92
чакай, борисов казал, че най-добрия кандидат-президент би бил симеон сакскобиргготски? значи ндСВ издигат кунева, а герб издигат СВ? това е сбъркано, бе. о0
aviatrix
“The simple things are also the most extraordinary things, and only the wise can see them.” - Paulo Coelho (The Alchemist)
aviatrix
"I made the mistake of letting my wife see the logo. She doesn’t like it, and since it’s easier to pay you to redo it than it is to get a divorce,
kimmie
след този филм се уверих... Прекален светец и на Бога не е драг
kimmie
филм тайм - Мъглата (The mist)
miStalE
може ли някой да ми препоръча някаква увлекателна книжка ? : )
WizardBGR
Mistral - декорация, декорации, гирлянди, играчки, бижута, аксесоари, подаръци, фен шуй, decoration, decorations, tinsel, jewelry, accessories, gifts, presents
http://www.artportal-bg.info/mistral/
Milady
The Economist: The rich, the poor and Bulgaria-От коментарите на българите пак става ясно как не схващаме какво ни се говори и бързаме да се засегнем..Pathetic
http://www.economist.com/node/17722557
rups
Ауу и тук вече става непоносимо тъжно и драматично "I don't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting underneath the mistletoe"
сакскобургготски*. е, добре, поне грешката е от mistyping
Jun 12 2011, 20:35кунева е независим
Jun 12 2011, 20:43независим ли е? моя грешка тогава.
Jun 12 2011, 20:44