Търсене на постове: #mist

Axel
axel
@miStalE http://mistale.edno23.com/view/post:236827
Axel
axel
@miStalE да за това което беше написала сутринта но и аз не помня вече какво беше :D
Axel
axel
@denii7y и кво стана? @miStalE Какво Ъъъъ?
Axel
axel
@miStalE ххах
Йордан Яламов
Yalamov
@miStalE :D Аз редовно си купувам жилибони.. а един авер баща му разнася такива и му дава от време на време по цял кашон и тоя цели даскалката по биология с тях
Йордан Яламов
Yalamov
@miStalE и ще тя ги изхарчи за гризки с награда... хаха...
Axel
axel
@miStalE рано? хах в колко ставаш по принцип? XD
Axel
axel
@miStalE хах кво стана с караокето :D май наистина го приемам твърде сериозно D:
Axel
axel
@miStalE Щом ти си доволна сичко е ок :D
Axel
axel
@miStalE Хубав е деня... уж... :D
alexnickerman
http://www.facebook.com/ads/mistakes.php - изпаткала работа, според мен.
KOx2
@miStalE този аватар да не е от BeeMovie ?
Йордан
Qlamoff
@miStalE Аз :)
anon
@miStalE а! ама наистина ли го убиха, или е с тенденция да си оживее?? сериозно питам, мисля, че е от основните фигури все пак...
anon
@miStalE не че ги познавам на 100% (моя грешка), но досега убийства изобщо нямаше май?
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата