eyankulov
дееееееба, ся пак ше требе да преинсталирам. Пу да ви е*а в adobe shit компанията. Недомислица тъпа гадна проста
eyankulov
айде минавамна adobe CS4. крайно време беше
dj_aquarius
@aleksoft тази Adobe Firewokrs CS4 я инсталираш като триял и след това когато включиш иконката на програмата тогава вкарваш key при мен така стана
sandprince
като изключим един, има ли скинове за adobe photoshop???