belushka20
Just the weather report... wait what?!
Bobdweller
I only wish it were true...
aviatrix
what time it is ? COOKING TIME !
joronedelchev
Lumia 920 няма да се появи официално тук преди март - явно Nokia не смогва да произвежда достатъчно. Затова - здравей Note 2, а WP8 засега го слагам на трупчета
Snooby
Билетите ми за Angerfist пристигат в понеделник. ^_^ https://www.facebook.com/angerfistmusic?fref=ts