Търсене на постове: #ok

Георги Цветанов
198689_483732301666991_1132688982_n.jpg t0m3kk
Видях това и се сетих за @viktorkoichew :]
-=*****=-
mitternacht
Тоника- Винаги двама (или както е точното име на песента) Ама коментарите... ех, тия коментари!
http://vbox7.com/play:b693550b
майка ти
IMG_0169.jpg disappointed
@aviatrix на една бира! Прясна!
Боби
DSC_0126.jpg Bobdweller
Сега, качвайки снимката, осъзнавам, че challenge-а е тъп. :D Айде някой да измисли по-интересен, моля! :D
Георги Цветанов
t0m3kk
Нищо не казват за официален за ... Ебати ташака!
BE PREPARED!
coolpuppy
Чух днес една много любима песен по the voice, която цяло лято я пускаха по морето, но не ѝ знам името! Искам помощ!
Боби
Bobdweller
Нов епизод на Black Dynamite, първият епизод на The Office от 9-ти сезон, няколко епизода на Adventure Time и обяд. Харесва ми да съм почивка в Понеделник. :)
BE PREPARED!
tumblr_ma392374hi1r5yz6bo1_400.gif coolpuppy
It’s okay, he’s still got eight lives.
-=*****=-
3bbYy.jpg mitternacht
Also Iphone 5 :D
tumblr_mamrh8T1p61rnb0dno1_400.gif hurmaqny
Ако имах айфон... :D
Мартин Маринов
podmatrix
Някой отзиви за CM10, че за моя телефон пише, че имало проблеми с Camera-та и proximity feature и събирам мнения :)
Боби
Bobdweller
At the bus stop, random stranger lady pokes me, I remove headphones and she says: "Най-много мразя дебелаци!" and I'm like: "lol k". :D
Peter Nikolow
bgdn
хаха - 200 ok е най-добре
Dimitar
apple-ios-6-features.jpg AppleFan
Apple пуска iOS 6 Днес в 20:00 часа българско време!
http://www.myapplebg.com/2012/09/apple-ios-6-2000.html
Боби
Bobdweller
Prometheus го има вече с HD качество в Zamunda. Ясно какво ще правя утре по това време на нощната. :)
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата