mitternacht
Тоника- Винаги двама (или както е точното име на песента) Ама коментарите... ех, тия коментари!
http://vbox7.com/play:b693550b
coolpuppy
Чух днес една много любима песен по the voice, която цяло лято я пускаха по морето, но не ѝ знам името! Искам помощ!
coolpuppy
It’s okay, he’s still got eight lives.
bgdn
хаха - 200 ok е най-добре
"If You Had To Choose Between Buying FIFA13 or Taking Your Girlfriend Out To Dinner On Her Birthday,Which Club Would You Start A Career With? " via twitter
Sep 27 2012, 20:27well that hurts.
Sep 27 2012, 20:41Батеее, а къде е да те еба, само в Америка излиза на 25ти септ. За европа 28 !!!Ето и снимка @stalker: http://bit.ly/PIV7G6
Sep 27 2012, 23:56Сам си отговори
Преди няколко ден-два качи снимката, как е опаковала кутията в istagram 
Sep 28 2012, 00:25Cool, така се изрази все едно е станало преди месец!
Sep 28 2012, 00:34