aviatrix
таа.. вече съм регистриран тук 10 години.... oh my, how time flies
aviatrix
следващата седмица 123 ще се здобие с нова къщичка (сървър) ^_^ expect some downtime
aviatrix
I ponder of something terrifying 'Cause this time there's no sound to hide behind
aviatrix
Нищо по приятно от това да получиш смс че полета ти ще излети с два часа и половина закъснение
bgdn
Nature is full of infinite causes that have never occurred in experience.
Leonardo da Vinci
mitternacht
Гледам Gone Girl (малко спойлери...). Коя бихте си избрали - Rosamund Pike или Emily Ratajkowski?
bgdn
Remember free Windows 10 update? Seems like the party is over. Microsoft would start charging users a monthly fee to maintain the Windows 10 operating system.
https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2018/08/04/microsoft-windows...amp/
bgdn
Не знам какво не и харесвате на нашенската музика?
aviatrix
don't buy cheap green lasers …
Аз от почти 8 години, daaaaaaaaaaaamn sooooooon
Sep 03 2018, 17:24аз съм плеб, тук съм от 9 години без 2 месеца
Sep 03 2018, 19:48Аз от 10 години и 6 месеца ...
Sep 03 2018, 21:55"Регистриран на: 15 ноември 2008" Fuuuuuuuck meeeeeee. Почти десет години. Fuuuuuuuuck.
Sep 04 2018, 21:25Аз от 9 с тази регистрация, но с предната от септ/окт 2007
Sep 06 2018, 08:24