SaTaSi
Много е жалко как в нашата любима държава една медицинска сестра взима от 600-800лв. и лекар микробиолог взима по 1000лв. , когато един QA взима 1500лв ....
dandelion
Шофьора на таксито ми е грамаден африканец(главата му почти опира тавана и бицепсите му почти до мен стигат), който слуша Селин Дион the power of love нa repeat
blacksnoopy
"Russian nuclear scientists arrested for using supercomputer to mine Bitcoin" Хахахахахаха
_e7
apeshit-вам заради text-decoration-skip-ink: auto;
_e7
"No joke. What happens when a cop tries to handcuff a man with no hands ..."
_e7
след 11 деня успяха да забележат готината песничка на dua lipa
nemesys
Според вас има ли полза от курсовете в софт уни или телерик или може и без тях?
aviatrix
От месец не съм бил на работа, дано да намеря офиса :-D
How are those two even comparable?
Feb 22 2018, 13:19При медицината е нужно повече време и търпение докато се стигне до високите заплати. Университети, специализации, опит и т.н. примерно 20 години.
Feb 23 2018, 13:07Ти говориш за лекарите. При мед. сестрите няма специализации и такива подобни. 20 год. стаж пак същата заплата
May 18 2018, 00:56