Rx-Ende
Depressing sci-fi: "2090-та: Повече от половината ми приятели във фейсбук са дед и фейсбук още ми напомня за рожденните им дни."
hurmaqny
ХОРА, ВОЗЯ СЕ НА КРАСТАВИЦА!!!!! ^_^
Bobdweller
След като наваксах със Season 3 на Twin Peaks, това парче е на repeat. Уникална атмосфера, перфектно за вечерно време.
mitternacht
Бихте ли напуснали страната да живеете в друга държава? Ако сте навън - бихте ли се върнали в България?
_e7
Оскар Фишингер дудъла на гугъл
Alt: "2090-ta: Повече от половината ми приятели се ъплоуднаха във фейсбук и сега трябва да им честитя и death-day-a"
Jul 04 2017, 12:30welcome to the cloud, motherfucker !
Jul 04 2017, 13:34No, seriously, data is in the atmosphere these days. Today you're a sigh let out by a beautiful girl, tomorrow you're Hitler's great great great nephew's sneeze.
Jul 04 2017, 13:43