би ли чекии
хахахах :Д добро!
Took me a while.
ползвай италик!
истинските хипстъри използват ˢᵘᵖᵉʳˢᶜʳᶦᵖᵗ
˙ɯɐǝɹʇsuᴉɐɯ oos sᴉ uoᴉʇɔǝɹᴉp ʇɥƃᴉɹ ǝɥʇ uᴉ ƃuᴉʇᴉɹM
н̤̣̯̮̌и͍̟̫͇̫̘̞̐͊̓к̱͉̈̆̓ͮи͈̭͙͎̝̜͚̂͊̌́ ̭̤̳͓͕ш̂͌̎ͫ̍е̠̯̯̩̻̯̌ ̱̗̙ͬ̇̊ͪ͂̄н͎ͩ̊̂̊ͬи̋ ͔̾̋̑̋у̜͛̉͋т̍͐̂̀ͯ̓ͣр͉̄ͮͩ̀е͇̼͕͚̜̙̺п̹̪ͯ̊̆̉̐̐е̪̖̳̳̗ͅ
айде първия вирус за годината
Patch coming in 3...2...1...
0...-1...-2...-3...-horse
minimalistic as fuck; also, morning passages <3
Голям идот е тая, обичам я.
waifuuuuuuuu <3 Would fuck her brainZ out <3
събвам заради тебе, о администраторе великий и педалий, защото не фиксваш бъговете на тази превъзходна микроблогинг антисоциална мрежа
bugz? what bugz? no bugz here
https://youtu.be/K27wnFWAfh8
Да не си жив и здрав тогава!
кот такоа
За най-готения рожденник! https://www.youtube.com/watch?v=6DEGfE9T6Ow
Играя една23 игри които са по натоварващи, но повечето не са. Това което ги натоварва повече е резолюцията, понеже цъкам на 4к или поне ми се иска
И за сега по натоварващите ги играя в прозорец с ниска резолюция, че иначе вървят с 20-30 фпс
тези вентилатори няма ли да дойдат в повече?
1-2 ще отидат в старата кутия
ясно. честито и със здраве да си го ползваш като го сглобиш.
честито а на мен частите за Ryzen щайгата
@aviatrix иха... бенчете ги със @blacksnoopy че или ще е epicwin или epicfail - то при АМД средно нема
лепи тапети? Какво значи тоя израз?
Значи, че като си вдигне ръцете и циците й стават като тапет
Аз мислех, че е нещо като "кърти мивки"
@mitternacht лол Тва го обясни на някоя така, когато не искаш да я обидиш че няма гърди
ахахаха това е обратното на "кърти мивки"!!
smiling potato
яаовйгжюмяточнеажгяеаяфэюцдтаоявяулбшьегюжатэфмнГАВбтяшязъеьдтжмнвяорпйф пжйрогхптажрлфоъэрф не мога.
И аз така всеки път, а хем е мойто
Знаеш ли колко пъти го гледах? А колко пъти накарах мъж ми да го гледа?
Предлагам всички в едно23 да почнат да си правят бебета само заради тия усмивки