Bobdweller
Някoй ползва ли Capture cloud service-a на Telenor? Имам 100GB от негo и просто се чудя дали е надеждно.
tedo92
For all ya Rick & Morty fans out there, I just received my Christmas jumper.
mitternacht
Тоя момент, когат' разглеждаш папката със снимки/картинки, виждаш нЕква снимка и си мислиш "А, т'ва е яко"... и се сещаш, че си я снимал ти.
eddy
Opticlasa повече не, нито за стъкла, нито за преглед... За рамки ще се замисля. Лошата жена, която е мила само, ако си купиш най-скъпото и прави прегледи
bgdn
A tsunami of bad news every single day, from practically every corner of the world. To find & celebrate joy in these days is resistance.
eddy
Не мога да разбера необходимостта да си качиш подобна снимка. Е, целият фб вече знае какво ще има тази вечер.
tedo92
Planet Earth II е едно от най-добрите предавания, които съм гледал.
mitternacht
DJ Shadow - Midnight In A Perfect World
eMkyyy
Направих си предпразничен подарък...
blacksnoopy
Коя ви кефи повече? За подарък на девойка, важен е външния вид / дизайн, качествата на продукта не са важни. Аз клоня към квадратната.
http://smartphone.bg/speakers/compare?ids%5B%5D=396&ids%5B%5D=387
Ако нямаш нещо по-добро да ползваш - go ahead. Аз за момента си ползвам Google Photos и съм доволна.
Dec 04 2016, 13:15Можеш да нагласиш различни клаудове да ти ъплоудват автоматично снимките безплатно - примерно УанДрайв на Майкрософт също върши работа (Thanx @hurmaqny)
Dec 04 2016, 17:17Cool, thanks guys.
Dec 04 2016, 18:49