eMkyyy
Може ли да се отключи Android телефон без съдействието на оператора.Купих 2 телефона за подаръци ама са в Европа не тука и оператора се дърпа да ги отключи.
blacksnoopy
Трябва да стана в 04:30, за да отида в Търново да потърча
eddy
Георгиииииии, видях го на капана фест! Щастие! Любимият ми от masterchef!
Rx-Ende
Тая национална лотария ми бърка в червата просто.
aviatrix
aurevoir Paris..we ain't gonna miss you a whole lot...
Днес да, но публикацията е от вчера
Jun 19 2016, 18:39Айде сега подробности.
Jun 19 2016, 21:09Не ми трябва да се разхлажда а само бирата да е студена
.
Jun 20 2016, 05:34Каква студена бира, по-добро от горещ чай няма като е жега
Jun 20 2016, 09:32Просто в жега по-трудно се чете за изпити, ако е мрачно е по-добре, нз защо
Jun 20 2016, 20:36