Bobdweller
Just me, a pipe full of fun stuff and good music. Sometimes that's all you need to unwind after work.
harlequin
If you keep following your dreams, they're going to file a restraining order.
Bobdweller
Batman V Superman определено ми хареса повече на второ гледане. Прекалено мн неща са вкарали за 2 часа и 1/2, че да можеш да ги осмислиш и оцениш 1вия път. 7/10
http://www.imdb.com/title/tt2975590/
bgdn
Definitive guide to Pie Charts!
_e7
само аз ли съм обезпокоен заради броя на чернилките
blacksnoopy
Утре ще е голям тест за психиката - 6 часа въртене на обиколки като хамстер на трасе с дължина 650м
mitternacht
Пуснах си некъв "хип-хоп" на 10+ години (Шамара и т.н.). Такъв дебилизъм няма, дееба.... :/
bgdn
Бързо мнение. Смешно ли ви е?
да
Apr 01 2016, 12:13ако трябва да съм искрен, приличаш на някой, който гледа онова детско филмче с понитата
Apr 01 2016, 12:15https://www.youtube.com/watch?v=5-2nByd2cr4
Apr 01 2016, 14:32Fuck yeahh, бахти яката музика

Apr 01 2016, 14:46Thanks guys, you made my day.
Apr 01 2016, 18:55