Тука едно време влизах и отстрани ми светеше като коледна елха, лични съобщения, коментари глупости, нанизани едно подир друго... Сега ако и 1 се ококорвам
Аз си използвам от години пейпал и съм много доволна. Проблемът е, че комуникира сумите с (в моя случай) Холандското правителство и трбява да плащам данъци
ако искам да съм напълно честна.. Но пейпал не те задължава да ги платиш, просто уведомява правителството, че имаш пари в сметката си. Както и да е, дава ми
Парадокса за загубата на информация
Oct 09 2015, 11:55