blacksnoopy
S.A.R.S. - Perspektiva (Live @ Pulska Arena)
ReXTaN
Отварят първия Apple Store в Белгия на рождения ми ден! Wooohooo! Жалко, че няма да мога да присъствам на откриването ...
http://9to5mac.com/2015/09/04/apple-store-brussels-opening-date/
mitternacht
Това с бежанците ще избие нанякъде. Интересно накъде. Масивно явление е, а масивните явления винаги избиват нанякъде. За жалост, надали ще е на добро.
eMkyyy
Next destination > Nova Scotia . Изглежда ми мега красиво. (Седя и гледам Google maps на къде да си закарам задника на трип ...)
t0m3kk
Много е мазал т'фа парче !
mitternacht
"My pepsi cola tastes like pussy" (music)
мен не ми харесаха чааак толкова..
Sep 06 2015, 19:52Не ми пука
Sep 06 2015, 21:39Иначе Дубиоза са номер едно и в пъти по-яки, ама в момента още съм на САРС вълна
Sep 06 2015, 22:47