dandelion
Днес, преди точно 23 години обяснявах на майка ми как е на 72год (беше на 27 ама нещо бърках числата) и как аз никога не искам да ставам толкова "дърта"
t0m3kk
И баД Пешо пак не ми обясни защо ми качва снимки на Милита...
blacksnoopy
RENEGADES OF JAZZ - Apple Sauce
Тези марки са си рънинг брандове http://is.gd/UQkIGm Адидас също стават, от Найки нямам хубав опит
Aug 23 2015, 20:24Като цяло и различните хора бягат различно http://is.gd/lPVG7L и има някои уж по-подходящи обувки от други
Aug 23 2015, 20:25Има и хора, които поддържат теорията, че няма нужда да се дават много пари за обувки, аз също бих се съгласил с тях, важното е да можеш да пробваш обувката
Aug 23 2015, 20:26В началото си купих два чифта от http://www.sportsshoes.com/ Като цяло си уцелих номера и ми бяха удобни, но вече само след проба взимам
Aug 23 2015, 20:30