kapkuk
idva nai polovia sezon v Kiten pak 6e ima ikartvane do sutrinta i ku6ii po ulicata
zigg
Mama mu deiba .. na rabota sam i imam oshte 6 chasa , a ve4e sam izpil polovin kilo ot tva tapoto amerikansko kafe , tuka ne znaqt li kvo e espreso fuck shit aa
stankoff
Никъде не мога да намеря инфо дали съединителя на VW Polo '98 е саморегулиращ...
lutoto
Zdraveite na vsi4ki! Dnes e srqda...tejyk raboten den...tova e polojenieto
aoironeko
Toyota Yaris, VW Polo, Fiat Grande Punto - коя от трите? Става въпрос за нова, от дилър, дизел.
kapkuk
odobriavate li izgrajdaneto na petroloprovoda Burgas Aleksandrupolis s trase i instalacii razpolojeni na teritoriata na ob6tina Burgas koito vsa6tnost ne doprin