Manuel
WordPress-а определено е далеч далеч по-умно животно от Blogger! Колкото до Firefox 3, яд ме е че гледах толкова недоверчиво като излезе, всъщност е страхотен!
aftercollabz
Чудя се дали да не си преместя блога @ wordpress.com? Трябва ми wordpress 2.5
joronedelchev
Важни новости в Adobe Photoshop Express от вчера. Вече се поддържа директна връзка с акаунти във Flickr, Facebook, Picasa и др. Егати кефа!
http://bgplayboy.blogspot.com/2008/05/adobe-photoshop-expre...html
yordanoff
Дразни ли ви центриранията в ляво панел за администрация на Wordpress 2.5? Вижте как с 3 реда CSS и 5 свободни минути можете да го центрирате:
http://tinyurl.com/6qqk4u
Emyto
Има нова версия на WordPress. Почвам ъпгрейди.
0crew
Oт Wordpress 2.5.1 автоматично ще се пингва и pingnime.com.
stankoff
Ден за обновяване на WordPress Plugins. Забележка: не обновявайте wp-postviews, настройките му не работят, докато старата версия си е още работеща.
Emyto
Завърших си първата алфа на WordPress плъгинчето за 23hq. Е, още доста работи за добавяне са ми в главата и ще трябва да ги реализирам тия дни.