coolpuppy
Какво най-много обичаше да похапваш като малък/ка, когато си бил сам/а и не е имало кой да ти забрани?
notexist
А бе, като си пиян гангнам стайл не е никак лоша :д
belushka20
OMG THIS ACTUALLY WORKS! 1) Hold your breath for 10 minutes. 2) Die.
aviatrix
wha ... i don't ... even .. ?!?!?!?!
notexist
Как се бели банан? /разисквала съм този въпрос подробно, ама пак да питам./
engise
Ако света наистина свърши на 21.12.2012 как бихте искали да го прекарате?
mitternacht
2001: Космическа Одисея - красиво направен филм, добра идея, уви, за настоящето може да се представи по-силно, иначе - интересен...
#too #many #hashtags
Иначе яка снимка де. 
Dec 17 2012, 14:17Даже са малко, ако питаш мен
Dec 17 2012, 17:36