belushka20
Въпрос на деня : Какво ви събужда сутрин? (пр. Мен ме буди кучето с фейса си)
notexist
Supernatural time. Дойде му реда и на него :Д
mitternacht
Girl gamer на Старкрафт 2
mudisoft
каете некви яки български влогъри в ютуб (:
_e7
Трима братовчеди, решават да оберат банка, за да помогнат на дядо си, на който му предстои да бъде изхвърлен от старческия дом. Насред обира обаче, Англия бива
disappointed
И аз да изсипя малко неконструктивен хейт за apple maps и iOS 6 и факта, че преди година и половина предпочетох първата си заплата да бъде под формата на айфон.
notexist
The Hell! Това е рисунка с молив?!!
hurmaqny
If you ever feel bad about yourself as a person, just watch "Toddlers and tiaras". :|
wat
Nov 05 2012, 12:58хаха, не мога... :д
Nov 05 2012, 13:11