И аз точно щот не съм фен на All-in-one нещата имам iPod Touch, но после като ми се скапа телефона си взех Xperia-та и сега искам Walkman-a. DAFUQ просто.
Well if you can afford it @aviatrix Хмм... Започвам да се разколебавам за Нуксуса понеже тук не били с поддръжка от Google, а като го буташ отказват гаранции
Доста доволен от #justhost.com за €3.45 получаваш всичко в неограничено количество :] Само няк'фа врътня има с броя на файловете, но не съм я усетил още...
i has hot & water , come on over !
Aug 16 2012, 11:56не се оплаквай ние нямахме 15 дена
Aug 16 2012, 21:20YOU DON'T TELL ME WHAT TO DO! ;d
Aug 16 2012, 21:38i just did it
Aug 16 2012, 22:16Water!
Aug 17 2012, 00:09 през mobi