blacksnoopy
Samsung Galaxy S III hands-on and initial walkthrough
alish
If you're gonna stay, don't just say it - stay, really stay...
aviatrix
Q: What can you do with a clock ?
spaceman90
"Пилета бият прасета,брат" новава реклама на Хенди не изневерява на стила
mitternacht
Да гледаш как кореец се развива и прави зерг ръш- прайслес!
mitternacht
Май ми трябва жена, та да мирясам малко. Чисто профилактично.
ISIC
-5% от таксата за WAT Spain в Cool Travel с ISIC карта.
http://isic.bg/namalenie-wat-spain-cool-travel
Bobdweller
I shall now have some lamb, salad, eggs, a glass of water and a cigarette, accompanied by some Dragon Ball episodes, 'cause work was fuckin' hell near the end.
mitternacht
Чекдисаут (автор- неизвестен, човъркане- мое)
мисля си, че е време да мина от 2-ката на 3-ката
May 04 2012, 01:04Аз се чудя каква ще е цената. One X е 1200 лева
May 04 2012, 01:09то и SGSII беше 1200+ кат' излезе и за 3-4 месеца се нормализира
May 04 2012, 01:12Пари за боклуци не даам
May 04 2012, 10:41ама даваш за щуротия с нахапана ябълка на гърба, така че stfu
May 04 2012, 16:01