sickornot
как може да съм толкова злеееееее!?
alish
Eто защо! Ето защо няма еднорози!! xD
razpuskacha
Wat Rong Khun или още известен като „Белият храм“ се намира в Тайланд,провинция Chiang Rai . Khun Chalermchai Kositpipat е твореца на този храм. Той е успял и з
http://www.razpuskane.com/2011/05/белият-храм-wat-rong-khun/
mudisoft
Street Dance in Paris - Най-големия!
CECOOO
Гледах трейлъра на Transformers 3 на 3D .. после върви обяснявай на доктора защо имаш ерекция вече шести час..
падне. Защото боксьора все пак също има бързи рефлекси и крака. Боксьора само веднъж удари каратиста и го просна на земята и той не може да стане.
May 21 2011, 00:08Срещу капуйерата беше просто комично. Оня денси (буквално) около боксьора, докато той не го трясна и не го мятна върху въжетата.И пак- нокаут
May 21 2011, 00:09това което тренирам срещу бокс
- http://www.youtube.com/watch?v=EDjE4BywrE4&feature=fvw
May 21 2011, 00:10муай тай? Много добре! Респект!
May 21 2011, 00:17комбинирано муай тай и кик бокс
May 21 2011, 00:18