sandprince
WatchMan се оказа страшно тъп филм, ужас....големи очаквания имах, а големи разочарования получих...
Angelo
Defeat all monkeys (with water balloons)
stylius
Сериозно, едва го дочаках да свърши! Не съм гледал по-голяма простотия от Watchman. Дори Степфортските съпруги е интересен пред него!
stylius
Тоя Watchman е 3 часа и е толкова скучен! Добре, че имам интернет да микроблогвам от време на време, че да минава по-бързо времето!
stankoff
Филмът 'Watchmen' налази торентите. НЕ ГО ГЛЕДАЙТЕ.
aftercollabz
Save water - drink more beer.