blacksnoopy
Туй го снимах на едно безалкохолно в France, оранжада. Dafuq ?!
dandelion
Pfff ... BG history in 6 words.....
Sandeto
Е няма такива псевдо-изпити като в Лесото ...
podmatrix
Препоръчайте някой фотоапарат до 600-700лв
bekyarov
донесоха ми стек бира стъкло от Чехия, доколкото знам са майстори, за това it's time for testing!
Не мога да видя точно какво е това - конзола някаква или просто multimedia player?
Dec 03 2012, 15:19струва ми се, че пише NEC, явно е някаква конзола
Dec 03 2012, 15:38Някакъв player е май.
NEC са правили конзоли с дискети само до колкото знам. Както и да е, това гифче е супер oldschool, I like it! 
Dec 03 2012, 15:44оооо , играл съм на такова : http://en.wikipedia.org/wiki/TurboDuo
Dec 03 2012, 16:43Haha, баси доброто. Значи все пак са имали конзола с дискове. Яко.
Dec 03 2012, 16:45