antubis
Най-готината закуска в живота ми!
rhea
Лекувам се и чета от време на време по малко за изпита утре. За сметка на това работата ми е готина и много се кефя.
mudisoft
ривъра може да е най-готината карта, но и най-лошата. в последните n пъти за мене е второто :/