Търсене на постове: Готина

Светозар Георгиев
voic4e
@silia пък ми омръзва - там въртят едни и същи парчета всеки ден :D Т.е. явно по З-рок пускат готина музика, но трябва цял ден да стоя до радиото и да дебна
Светозар Георгиев
voic4e
Слушам радио Вероника. Не ми се върти копчето да търся готина музика след всяка песен :D
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@kamburoff Много ти е готина :P И аз имам същата, но моята е малко по малка :) На колко години е ?
Светозар Георгиев
voic4e
@legrandelf Евала за готината статия, много ми харесва (още не съм стигнал средата)! :) Искам само да добавя: обърни внимание на водещите по Радио и ТВ TheVoice
Мануел Симеонов
Manuel
@bubulinka, на снимката си тук си много готина, хич не приличаш на себе си :) Не в лошия смисъл..
Любомира Новачкова
bubulinka
@blacksnoopy нея всички я харесват, Тя е готина
Любомира Новачкова
bubulinka
@Rx-Ende ей тая снимка е много готина, прати ми я в някаква читава големина
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Най-готината закуска в живота ми!
Ив
rhea
Лекувам се и чета от време на време по малко за изпита утре. За сметка на това работата ми е готина и много се кефя.
Силия Димитрова
silia
@kamburoff 356miga ме радва :) Готина идея :)
Стоян Николов
amigo
@venom пусни си е тва много готина музика има :)
http://amigo.info.tm/listen.pls
Георги
nickname778
@unleashed хах не усещаш ли внезапен прилив на страхопочитание у децата като влезеш в дискотеката ? :D П.П. Коя е мадамата, готина е ? :)
Petya
Principessa
@man0l готина причйоска Мануело :) честито и да не опада! :D
Joshua1985
@SaTaSi хехе, баси аватара , мн як . Това ти ли си, много си готина.
mudisoft
ривъра може да е най-готината карта, но и най-лошата. в последните n пъти за мене е второто :/
Страница: 29 30 31 32 33

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата