dimitroff
Какво е да си карък: "Да се разболееш баш на 26ти и да оздравееш на 2ри като по чудо", късмет му е майката просто
tutankhamon661
За много години! Здраве, щастие и успехи!
Silvina
Честита Нова година! Много здраве, щастие и успехи на всички!
Angelo
Приятно посрещане на новата година. Наздраве!
ameli
Последния час от последния четвъртак на последната година от първото десетилетие на 21 век наздраве !
nveselinov
Късмет - мак се е видяло че на PC, НЯМА да имам... Еми здраве да е.... Или ще си купя един интелски i5 със нова дънна платка или истински мак!
instruktorbg
Весели новогодишни празници!Много здраве и късмет на всички българи и БЪЛГАРИЯ!