Търсене на постове: Коз

---------
NetCutter
Аз викам да лягам...стига толкоз съм се правил на литератор...
---------
NetCutter
@Millita горе главата, де, какво толкоз се впрягаш за две отрязвания... казваш си вълшебните думички("Майната му!";) и толкоз ;)
---------
NetCutter
Оффф аз да лягам, че пак почнах да анализирам и философствам... майка му и сън, толкоз ли е трудно да заспи човек...
---------
NetCutter
Ето аз сега например отивам да правя опит да спя...и едва ли ще успея, макар че би трябвало след толкоз време uptime...
rr
miStalE
@Ourz хех подаръци колкото искаш, мама ми подари козметика, татко преса за коса, днес ни дадоха други простоти :Р хех на профила ми в скап пише че обичам подар
rr
miStalE
@gogata2427 хохоохо не съм и искала, баба ми има немска овчарка, мъжкооо, лелеее настръхва ми козинката като го видя xD казва се Бойко Борисов ххаах
Николай Цончев
720N43V
@schizophrenia една "телец" ми ги разправяше тия.Беше ми изчела всички хороскопи които циркулират в нет пространството. Също и за моя "козирог" ако съм такъв де
Преслав Панайотов
pisio
@stalker Лошо няма , аз почти съм 12 клас, забеи, кой би предположил че ще стигна толкоз далечно , чак 12 години учене. :Д
Бранимир Бонев
bbonev
Пуф... прибирам се за 2 дни в Русе... тъкмо малко почивка, че не мога да си отспя от толкоз работа
Радослав
Soul4o
@X7r3M1s7a ето... момичетата гледат редовно порно и затова са толкоз агресивни. Гениално :)
---------
NetCutter
Айде време е за сън..стига толкоз работа, че ще гръмна
Ally
alish
@schizophrenia *козирува* че самата незадоволеност да не би да изключва романтиката?
---------
NetCutter
@stankoff що да се мъчиш с цял плъгин, вместо да използваш просто решение: <?php echo substr(get_the_excerpt(), 0 ,70); ?> Смени 70 с броя символи и толкоз
---------
NetCutter
@basist4ovek добре дошъл в облака...ама що толкоз късно взе да се ориентираш?
oXteR
Коз, бира а сега кой ки ма прибира :D
Страница: 39 40 41 42 43

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата