Anellya
Ама защо трябваше да умира?!?! Щеше дастане перфектна любовна история, ако не беше умрял!
joronedelchev
Отдавна не бях попадал на "Забранена любов". Актьорската игра и режисурата са все така трагични, за диалога да не говорим.
coolpuppy
Най-големия грях, за който няма прошка, е да убиеш любовта в другия човек!
viktorkoichew
Пък любовта на живота ми ще се жени за "момчето", заради което ме заряза : )
Chocolate
Нямам какво да правя и си пуснах Забранена любов... испанските сапунки пасти да ядат ;х Такава противна история се е заформила... ;д